Sportowa Akademia Veolia w nowej odsłonie

Już niebawem po raz kolejny wystartuje Sportowa Akademia Veolia. W tym roku ze zmienioną formułą i dużą dawką nowej energii, program realizuje Fundacja Veolia Polska.

To zapowiedź wielu nowości przewidzianych
w 9. edycji, ale jedno na pewno się nie zmieni – Sportowa Akademia Veolia nadal będzie służyć rozwijaniu młodych talentów sportowych
z Warszawy, Łodzi, Poznania, Tarnowskich Gór i Chrzanowa.
Rekrutacja rusza już 25 października,
a zgłoszenia jak co roku oceni kapituła konkursowa. Tym razem, w jej skład obok ekspertów, przedstawicieli firmy Veolia
i lokalnych władz wejdą też wybrani uczestnicy dobiegającej końca 8. edycji SAV.
Nową kadrę Sportowej Akademii Veolia poznamy na oficjalnej inauguracji,
która odbędzie się 7 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jednocześnie, będzie to okazja do podsumowania rocznej przygody z Veolią dla obecnych uczestników SAV.
Jedną z nowości będzie integracyjna i warsztatowa forma gali, ponieważ w 9. edycji stawiamy na grę zespołową. W myśl tego założenia,
ekipa SAV, sportowcy, rodzice, trenerzy i społeczność lokalna staną się jedną drużyną. Naszym wspólnym zadaniem będzie realizacja programu w oparciu o kierunki i cele, które wypracujemy już na pierwszym spotkaniu.
Tegoroczna edycja Sportowej Akademii Veolia tworzy też możliwość dzielenia się wiedzą i energią w ramach wspólnej akcji „Podaj dalej!”