Akcja wolontariacka w Łodzi: Warsztaty Eko-misja

Jesteś z Łodzi lub z okolic? Wybierasz się wraz z rodziną na Ciepłą Sobotę do EC4? Koniecznie musisz odwiedzić nasze stoisko i zaangażować się w działania na rzecz innych!!!!

Kto: Fundacja Veolia Polska i Fundacja Swim For a Dream
Termin: sobota  16.09.2017 godz. 10.30 – 14.00
Lokalizacja: pierwsze dwa namioty po prawej stronie na parkingu za szlabanem.
Na czym polega zaangażowanie:  Wspólnie z zaproszonymi dziećmi (7-14 lat)
ze świetlic prowadzonych przez łódzką Caritas, będziemy malować ekotorby, przygotowywać ekologiczne mydełka, robić zdrowe koktajle i rozwiązywać zagadki.
Do zadań wolontariuszy należy:
-  opieka nad dziećmi  i wsparcie animatorów w trakcie zabawy ,
- pomoc podczas korzystania z przygotowanych atrakcji poza stoiskiem Fundacji,
- dbanie o przyjazną atmosferę i niegasnący uśmiech na twarzach dzieci.
Każdy z nas ma coś do zaoferowania naszym małym gościom, podarujmy im swój czas i swoją uwagę, pokażmy jak wyglądają relacje w naszych rodzinach,
bo to jedyny sposób, aby  mogły z bliska obserwować rodziny, zupełnie inne
od ich własnych. Zaraźmy naszą pasją,  opowiedzmy o swoich hobby,
albo porozmawiajmy o  ulubionym sposobie na spędzanie wolnego czasu, możliwości jest wiele. Dla Ciebie i Twoich dzieci, będzie to nie tylko sposób
na wspólne pomaganie, ale także doskonała okazja, do rozwijania  w nich empatii, wrażliwości i otwarcia się na innych.

Zgłoś się do Agnieszki Kazimierskiej  [email protected]
lub Heleny Ziębickiej [email protected] z Fundacji,  napisz mail i podaj w nim rozmiar koszulki, okolicznościowy T-shirt będzie czekał na Ciebie w sobotę na stoisku.