Aktualności
Aktualności
26 kwiecień 2016

Drogowskazy kariery dla studentów uczelni wyższych

Doradcy zawodowi Fundacji Veolia Polska po raz kolejny wzięli udział w projekcie „Drogowskazy Kariery” organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

W ramach tej współpracy, nasi doradcy prowadzili autorskie warsztaty „Bądź autorem własnej strategii poszukiwania pracy” dla studentów Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
DrK1
Osoby, które zgłosiły swój udział mają świadomość tego, jak skomplikowanym procesem jest poszukiwanie zatrudnienia. Zainteresowane były przede wszystkim następującymi tematami: „jak czytać ogłoszenia”, „jakich błędów unikać w poszukiwaniu pracy lub praktyk”, ”jak poprawnie sporządzić dokumenty aplikacyjne i jakie informacje w nich umieścić, aby były atrakcyjne dla pracodawcy”. Studenci dowiedzieli się również jak tworzyć własną strategię poszukiwania pracy i dlaczego to jest ważne, aby robić to samodzielnie. W podziękowaniu za udział w projekcie, Fundacja Veolia Polska uzyskała podziękowanie od organizatora oraz uczestników warsztatów. Kolejna edycja projektu za rok.
podz DrK