Dzień Dziecka w Stowarzyszeniu dla Rodzin

Dzień przed planowaną imprezą nasi Wolontariusze spotkali się z dziećmi i młodzieżą w świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Ząbkowskiej.

Wolontariusze mieli okazję poznać grupę oraz brać udział w ustaleniach dotyczących wydarzenia.

W sobotę 4 czerwca przygotowania rozpoczęły się od zrobienia listy zakupów i wyprawy do pobliskiego sklepu. Wszyscy zaangażowali się w przygotowanie prowiantu oraz pakowanie. Tak przygotowana grupa autobusem miejskim pojechała nad jezioro na warszawskim Targówku. Na plaży dzieci i opiekunowie spędzili aktywnie czas również i w wodzie.  W plenerze wyjątkowo smakowały przygotowane kanapki. Podczas spotkania nie zabrakło  gier, zabaw, wspólnych rozmów oraz harców w wodzie. To był bardzo wesoły Dzień Dziecka.
Bardzo dziękujemy naszym Wolontariuszom oraz ich bliskim za zaangażowanie w kolejną akcję w Stowarzyszeniu dla Rodzin z warszawskiej Pragi.
Razem możemy więcej!