26 kwiecień 2016

Dzień Przedsiębiorczości dla łódzkiego technikum

W dniu 20 kwietnia w łódzkim biurze Fundacji odbyły się zajęcia z okazji XIII edycji Dnia Przedsiębiorczości.

Z pracą doradcy zawodowego zapoznawali się uczniowie III klasy Technikum nr 23 w Łodzi. Młodzież miała okazję poznać specyfikę pracy doradcy zawodowego. Wykonując specjalnie przygotowane zadania oraz uczestnicząc w warsztatach, uczniowie weryfikowali swoją wiedzę na temat pracy w tym zawodzie. Przy okazji każdy z uczestników, wspólnie z doradcą określił własne predyspozycje i zainteresowania zawodowe.
Dzień Przedsiębiorczości to coroczna inicjatywa Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, obejmująca program jednodniowych wizyt w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Program objęty jest honorowym patronatem Prezydenta RP.
  • l1
  • l2