Fundacja w Poznańskim Dniu Organizacji Pozarządowych

"ROŚNIEMY W SIŁĘ" to hasło tegorocznej edycji Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych, który już po raz szósty odbył się na Placu Wolności w Poznaniu.

Symbolem imprezy były rośliny, które od małego ziarenka wzrastają i emanują pięknem i siłą - jak organizacje pozarządowe. Jak co roku, Fundacja Veolia Polska wzięła czynny udział w tym wydarzeniu. Stoisko nasze cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, dla odwiedzających była to możliwość zapoznania się z naszą działalnością, porozmawiania z doradcami zawodowymi. Dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach tworzenia ekologicznej biżuterii, w rozwiazywaniu krzyżówek i kolorowaniu malowanek. Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych rozpocznie Poznański Tydzień Organizacji Pozarządowych, który potrwa od 27 do 1 października 2016 r. Podczas tego  Tygodnia Fundacja Veolia Polska w Poznaniu zaprasza do swojej siedziby, na indywidualne spotkania dotyczące rynku pracy.