O rozmowie rekrutacyjnej w wywiadzie z doradcą zawodowym

Doradca zawodowy Fundacji Veolia Polska z Biura w Łodzi po przeprowadzonych warsztatach ze studentami w ramach programu „Młodzi w Łodzi” został poproszony o udzielenie wywiadu.

Fundacja Veolia Polska współpracuje z Urzędem Miasta w Łodzi w ramach programu „Młodzi w Łodzi” już od ponad 5 lat prowadząc szkolenia z aktywnego poszukiwania pracy. W ubiegłym roku poszerzyliśmy repertuar szkoleń również o tematykę:  Assessment Centre, autoprezentację  oraz spotkania indywidualne z doradztwa kariery. W związku z zadowoleniem odbiorców szkoleń,  Agnieszka Szymańska - doradca zawodowy fundacji, została poproszona o udzielenie wywiadu oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz autoprezentacji podczas spotkania z pracodawcą.
Zapraszamy do przeczytania WYWIADU

„Młodzi w Łodzi” jest programem realizowanym przez Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi. Ma on na celu wspieranie łódzkich studentów i absolwentów w rozwoju ich kariery zawodowej poprzez organizację staży i praktyk, szkoleń oraz różnego rodzaju projektów, dzięki którym młodzi ludzie mogą zdobywać ważne dla siebie kompetencje i doświadczenie. Jednocześnie program wspiera łódzkich przedsiębiorców i potencjalnych inwestorów w zapewnieniu im wykwalifikowanej kadry.