Aktualności
Aktualności
7 lipiec 2017

Sesje coachingu dla młodych sportowców

Praca przynosząca spełnienie i satysfakcję jest możliwa. Jak to osiągnąć dowiadują się młodzi sportowcy w ramach projektu Sportowej Akademii Veolii podczas sesji coachingu kariery, które prowadzi Fundacja Veolia Polska.

Korzystając z coachingu kariery sportowcy mogą przekształcić swoje marzenia w konkretny plan i w przyszłości go zrealizować. Wraz z prowadzącym coaching sportowcy opracowują model idealnej pracy, która jednocześnie odnosi się do realiów rynkowych. Młodzi ludzie uświadamiają sobie, że poszukiwanie swojego miejsca w życiu zawodowym jest procesem, a kluczowy wpływ mają na niego zarówno kompetencje, które posiadają, ale także najważniejsze momenty życia, jak na przykład wybór kierunku i ukończenie studiów.

W tym roku nasze działania wspiera także Wolontariuszka Fundacji – Pani Małgorzata Kleban z Veolia CUW, biorąc udział w coachingach kariery młodych sportowców. „Jest to dla mnie interesujące doświadczenie, pozwalające na podzielenie się wiedzą i umiejętnościami z tej dziedziny, zdobytymi na studiach podyplomowych. Ważna dla mnie jest także możliwość wzbogacenia warsztatu poprzez kontakt i rozmowę z innymi coachami” – mówi Pani Małgorzata.

W zajęciach wzięło udział już piętnastu sportowców w różnych miejscowościach.