Startuje cykl webinarów o ESG dla przedsiębiorców

Fundacja Veolia Polska wspólnie z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w cyklu bezpłatnych webinarów, które w praktyczny i prosty sposób pokażą czym jest ESG w zakresie środowiskowym i jak należy przygotować się na rosnące wymagania w tym obszarze.
ESG w praktyce - webinary

Wyjaśnimy jakie obowiązki i na kogo nakładają nowe przepisy związane z ochroną środowiska i klimatu. Pokażemy w jaki sposób wdrażać praktyczne i dostępne dla każdego rozwiązania ograniczające ślad węglowy, zużycie surowców, czy energii. Powiemy o oczekiwaniach największych firm polskich i zagranicznych w obszarze redukcji śladu węglowego wobec firm MŚP stanowiących element ich łańcucha dostaw.
Cykl przygotowany jest głównie z myślą o firmach MŚP, by pomóc im spełnić rosnące oczekiwania ze strony największych firm polskich i zagranicznych w zakresie ograniczania emisji i prowadzenia działań w zakresie ochrony środowiska.

Doświadczeni eksperci przekazywać będą wiedzę w sposób przejrzysty, zrozumiały i przede wszystkim umożliwiający zastosowanie sprawdzonych rozwiązań w swojej organizacji.

Nawet jeśli Twoja firma nie zostanie objęta obowiązkiem raportowania pozafinansowego, to warto już teraz dowiedzieć się jak zbierać dane i wprowadzać ekologiczne rozwiązania, by zwiększyć swoją konkurencyjność i znaleźć nowych partnerów wśród największych firm.

Cykl składa się z czterech bezpłatnych webinarów, z których każdy trwa 90 minut. Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Więcej na temat projektu na stronie Francusko - Polskiej Izby Gospodarczej - TUTAJ.